Ką darai, daryk gerai

Ar tikrai nekenti marketingo?

May 3, 2022

Praėjusį šeštadienį susitikome su „Veiklių moterų klubo“ narėmis gyvame tinkalaidės įrašyme Kaune. Po skanios kavos ir pusryčių sėdome pasikabėti su Migle iš „Nekenčiu Marketingo“. Jos istorija apie savo marketingo agentūros pradžią gali pasirodyti apie karjerą, tačiau šis pokalbis išties yra apie pasitikėjimą savimi. Kodėl pamilus ir priėmus savo kūną pradeda sektis darbe ir kaip realiame gyvenime atrodo ta drąsa, apie kurią vis kalbame? Pokalbio pabaigoje Miglė pasidalino naudingomis žiniomis apie komunikaciją – ką ir kaip turėtum daryti, kad tavo prekę ar paslaugą pamatytų ir įsigytų kuo daugiau žmonių?

Jei norisi daugiau tokių pokalbių ir ne tik klausytis, bet ir atsidurti moterų bendruomenėje, prisijunk į klubą: https://kadaraidarykgerai.lt/pages/sveika-badass-sese

Dėkojame šio epizodo remėjams „Zyro“ – tai lengviausias ir greičiausias būdas pačiam
susikurti svetainę. Svarbiausia, nereikia jokių dizaino ar programavimo žinių.

Pasinaudok specialiu riboto laiko pasiūlymu ir gauk net iki 71% nuolaidą, o svetainę susikurk už mažiau nei 5 Eur. TIK DABAR pasinaudojus šiuo pasiūlymu papildomai gausi nemokamą domeną metams ir 3 nemokamus mėnesius su bet kuriuo metiniu planu. Taip iš viso turėsi net 15 mėnesių, iš kurių 3 bus nemokama dovana.

TIK MŪSŲ KLAUSYTOJAMS įsigijusiems bet kurį metinį planą, „Zyro“ siūlo nemokamą
konsultaciją su svetainių kūrimo profesionalu. Įsigiję planą parašykite klientų aptarnavimui ir rezervuokite savo konsultacijos laiką.

O jei tau nepatiks, „Zyro“ siulo 30 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ. Tai itin
RIBOTO LAIKO pasiūlymas – nepraleisk progos, nedelsk ir pradėk kurti svetainę DABAR.
Ką tau reikia padaryti: keliauk į zyro.com, išsirink labiausiai tinkamą planą, įvesk nuolaidos kodą pradekdabar ir pradėk kurti, o ne svajoti!

https://zyro.com/lt/special/kadaraidarykgerai

 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App