Ką darai, daryk gerai

Pokyčiai skauda labai (arba išvis ne)

April 26, 2022

Naujajame tinklalaidės epizode kalbame apie pokyčius ir jų įgyvendinimą. Galima gyventi su viduje kirbančiu žinojimu, kad dabartinis darbas ar santykių situacija mums nebetinka, tačiau imtis veiksmo – sunku. Lyg užšąlame neveiksnume ir taip tampame savo pačių įkaitais. O ką daryti? Juk pokyčiai labai baugina. Kartu pokyčiai ir augina!

Šiame epizode kartu su Indre, „Anicca Movement“ jogos studijos įkūrėja, kalbame apie tai, kaip ilgai ji jautėsi subrendusi kitai karjeros krypčiai ir kaip siaubingai bijojo imtis veiksmų. Gera žinia ta, kad šiandien Indrė jau kitoje pokyčių upės pusėje ir dalinasi savo sėkmės formule bei patarimais, kaip prisijaukinti tuos pokyčius.

Norisi daugau tokių pokalbių ir žinių? Prisijunk prie Veiklių Moterų Klubo: https://kadaraidarykgerai.lt/pages/sveika-badass-sese
 
Prisijunk prie mūsų Instagram: https://www.instagram.com/kadaraidarykgerai/
 
Nori tobulėti? Atrask kursus ir seminarus: 
 

Pasinaudok specialiu riboto laiko Zyro pasiūlymu – spausk nuorodą https://zyro.com/special/kadaraidarykgerai ir gauk didžiulę nuolaidą (iki -71%) svetainių kūrimo planams, nemokamą domeną bei 3 nemokamus mėnesius su bet kuriuo metiniu planu.

Podbean App

Play this podcast on Podbean App